Visos naujienos

Informacija dėl kelionių keitimo ir atidėjimo vėlesniam laikui

Suprantame, kad virusas sujaukė daugelio keliautojų planus, todėl visiems, kurie artimiausiu metu planavo vykti atostogų, siūlome kelionių keitimo alternatyvas arba galimybę keisti kelionių planus į vėlesnes datas. Jei dar dvejojate dėl būsimų savo atostogų, kviečiame rinktis kelionių kuponą kaip alternatyvą ir ramiai susiplanuoti savo būsimas keliones, kai keliauti bus saugu.

Skaityti

COVID PAUZĖ paslauga

Suteikite savo kelionėms daugiau saugumo ir užtikrintumo įsigydami COVID PAUZĖ paslaugą. Ši paslauga leis atidėti, kelionių organizatoriaus Novaturas, poilsio kelionę, jei prieš atostogas Jums bus patvirtintas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas.

Skaityti

2021 m. vasaros kelionių sezonas!

Šiuo metu išgyvename periodą, kai negalime keliauti, bet labai apie tai svajojame ir to laukiame. Kad atostogų laukimas būtų smagesnis, kviečiame savo kelionę suplanuoti jau dabar. Pristatome jums 2021 metų vasaros kelionių sezoną ir siūlome dabar palankiomis sąlygomis perkelti savo kelionės datą, ar suplanuoti naują kelionę, populiariausiuose ir keliautojų pamėgtose kryptyse: Turkijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Bulgarijoje, Egipte.

Skaityti

x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU. Daugiau informacijos.
z