Informacija dėl kelionių keitimo ir atidėjimo vėlesniam laikui

Suprantame, kad virusas sujaukė daugelio keliautojų planus, todėl visiems, kurie artimiausiu metu planavo vykti atostogų, siūlome kelionių keitimo alternatyvas arba galimybę keisti kelionių planus į vėlesnes datas. Jei dar dvejojate dėl būsimų savo atostogų, kviečiame rinktis kelionių kuponą kaip alternatyvą ir ramiai susiplanuoti savo būsimas keliones, kai keliauti bus saugu.

Klientams, kurių planuotos kelionės neįvyks, rekomenduojame:

Nukelti savo kelionę į 2021 m. UŽ TĄ PAČIĄ KAINĄ (analogišką 2021 m. datą arba +/-3 d., jei 2021 m. tą pačią dieną išvykimo nėra).

Pasinaudoti kelionių kupono alternatyva ir rinktis bet kurią kitą siūlomą poilsio, pažintinę, egzotinę ar slidinėjimo kelionę.

Pasinaudoti kelionių kupono alternatyva ir rinktis apgyvendinimo Baltijos šalyse paslaugą.

Susigrąžinti pinigus už dėl pandemijos ribojimų atšauktas keliones.

Kelionių kuponas – geriausias pasirinkimas, jei dėl COVID-19 sukeltų apribojimų jūsų kelionė buvo atšaukta, o konkrečių atostogų planų dar neturite. Kelionių kuponas išduodamas sumai, kurią keliautojas sumokėjo kelionių agentūrai.

Kodėl verta rinktis kelionių kuponą?

Kelionių kuponu keliautojai gali rinktis bet kurią kitą poilsio, pažintinę, egzotinę ar slidinėjimo kelionę. Svarbu, kad pasirinkta kelionė būtų to paties organizatoriaus.

Kuponu nebūtina pasinaudoti iškart – jis galios iki 2021 liepos 1 d.

Kelionių kuponas prilygsta organizuotos kelionių sutarties dokumentui, todėl keliautojai dėl savo sumokėtų pinigų gali būti ramūs – jiems galioja kelionių organizatorių turimi draudimai ir bankų garantijos.

x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU. Daugiau informacijos.