Kelionės sąlygos
Įskaičiuota
Skrydis su bagažu

Apgyvendinimas

Maitinimas (viskas įskaičiuota)

Atstovo pagalba

Pervežimas su grupe

Neįskaičiuota
Medicininių išlaidų draudimas

Skrydžio informacija
Hadaba
Netoli Senojo Šarm el Šeicho (Šarm aš Šeicho) įsikūręs kurortas, kuriame yra įspūdingu povandeniniu pasauliu garsėjanti ir dėl to nardytojų pamėgta Ras Om El Seido įlanka. Hadaboje sudarytos sąlygos užsiimti tiek paviršiniu, tiek giluminiu nardymu, veikia daug nardymo centrų, tarp jų yra ir skirtų labai patyrusiems nardytojams. Dauguma viešbučių pastatyta ant jūros kranto, o iš esančių toliau į paplūdimį veža nemokami autobusai. Hadaba – ramesnė ir mažiau turistų lankoma Šarm el Šeicho zona, mėgstama žygeivių, jaunimo. Čia yra ir prekybos centrų, puikių kavinių („Makani“, „Onions“, „Starbucks“), barų („Papas Bar“) bei naktinių klubų (populiariausias – po atviru dangumi esantis naktinis klubas „Dolce Vita“).
Egiptas
Plotas – 1 002 450 kv. km. Gyventojų skaičius – 86 mln. (2013 m.). Sostinė – Kairas. Valiuta – Egipto svaras ir piastras (smulkesni pinigai). Kalba – arabų. Religija – dominuoja islamas, dauguma likusiųjų – krikščionys koptai.
Aukštutiniame (pietų) Egipte žmonės gyveno jau prieš 250 tūkst. metų. Mitinis Aukštutinio Egipto valdovas Menis apie 3050 m. pr. Kr. suvienijo Žemutinio Egipto bei Aukštutinio Egipto valstybes ir pastatė garsiąją Memfio tvirtovę. Senojo Egipto istorija skirstoma į tris klestėjimo laikotarpius: piramidžių amžiumi vadinamą Senąją karalystę (2663–2195 m. pr. Kr.), Vidurinę karalystę (2066–1650 m. pr. Kr.) ir Naująją karalystę (1550–1064 m. pr. Kr.), vadinamą aukso amžiumi. Egipto žlugimas siejamas su faraonės Kleopatros VII vardu, kuri pradėjo dinastinius karus su broliais ir vyrais ir į pagalbą pasikvietė Romos armiją. Šalį iki VII a. pabaigos valdžiusius romėnus išstūmė pranašo Mahometo suvienyti arabai. Jie valdo iki šiol. Iškasus Sueco kanalą Egiptas tapo svarbiu pasaulio transporto tašku. 1953 m., kai buvo nuverstas karalius, Egiptas paskelbtas respublika. Egipte galioja kiti viešbučių klasifikacijos standartai nei Europoje. Jokiu būdu negalima lyginti tos pačios kategorijos Europos ir Egipto viešbučių. Pavyzdžiui, 4 žvaigždučių viešbutis Egipte galbūt galėtų atitikti Europos 3 žvaigždučių viešbučio standartus. Interjerams dažnai naudojama daug marmuro, aukso imitacijos detalių ir kitų vietos žaliavų. Egipto viešbučiuose aptarnaujantis personalas yra tik vyrai. Jie labai paslaugūs ir stengiasi įtikti, tikėdamiesi arbatpinigių (bakšišo).
Užpildžius formą, nurodytais kontaktais su jumis susisieks kelionės agentas ir patvirtins kelionės rezervaciją
Kelionės informacija
Kaina asmeniui: 759 EUR€ Kelionės trukmė: 7 naktys, 5* viešbutyje Kelionės data: 2022 m. kovo 13 - 20 d.
759 EUR€
Užsisakyti dabar
Susisiekite su mumis
(8-5) 212 44 74
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU. Daugiau informacijos.