Keltų bilietai

Tarp visų kitų turizmo paslaugų, kurias siūlome savo klientams, yra ir bilietų į keltus keleiviams bei keleiviniam transportui pardavimas. Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartis su DFDS Seaways ir Tallink Silja laivynais. Bendradarbiaudami su partneriais kitose šalyse, galime pasiūlyti bilietus į keltus iš Prancūzijos į Didžiąją Britaniją ir Airiją. Mes Jums galime  garantuoti malonų profesionalų aptarnavimą ir lanksčias apmokėjimo už bilietus sąlygas. Žemiau surašėme pačius populiariausius maršrutus. Jei tarp jų nerandate reikalingo, paskambinkite arba parašykite.
 
Keltų linija Klaipėda – Kylis jungia Lietuvą su Vokietija. Šį maršrutą aptarnauja keltas VICTORIA SEAWAYS ir REGINA SEAWAYS. Išvykimas: 6 kartus per savaitę. Kelionės trukmė: 21 val. Uostai: Tarptautinė Jūrų Perkėla Klaipėdoje, Ostuferhafen Kylyje.
Bilietus į šį maršrutą taip pat galite įsigyti ir internetu - Rezervuoti >>.
 
Keltų linija Klaipėda – Karlshamnas jungia Lietuvą su Švedija. Šį maršrutą aptarnauja keltai LISCO OPTIMA ir LIVERPOOL SEAWAYS. Išvykimas: kasdien. Kelionės trukmė: 14 val. Uostai: Tarptautinė Jūrų Perkėla Klaipėdoje, Keltų terminalas Karlshamne.
Bilietus į šį maršrutą taip pat galite įsigyti ir internetu - Rezervuoti >>.
 
Keltų linija Ryga – Stokholmas jungia Latviją su Švedija. Šį maršrutą aptarnauja keltai SILJA FESTIVAL ir ROMANTIKA. Išvykimas: 7 kartus per savaitę (su tam tikromis išimtimis). Kelionės trukmė: 17 val. Uostai: Rygos keleivių uostas, Frihamnsterminalen Stokholme.
 
Keltų linija Talinas – Stokholmas jungia Estiją su Švedija. Šį maršrutą aptarnauja keltai VICTORIA ir BALTIC QUEEN. Išvykimas: 7 kartus per savaitę (su tam tikromis išimtimis). Kelionės trukmė: apie 17 val. Uostai: D - terminalas Taline, Värtahamnen terminalas Stokholme.
 
 
2009 © Turizmo UAB Litamicus. Visos teisės saugomos.